Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

İnsan odaklı yönetim ve vizyoner belediyecilik anlayışı

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli 2019 yılında Hasankaleli hemşehrilerimizin bize verdiği emanetin sorumluluğunu, ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden gururla taşıyoruz.

REFİK TEKİN / ENVER GÜLER

HABER HAKİMİYET - Geçen iki yılı aşkın bir süredir  Pasinler’i her alanda geleceğe daha güçlü bir biçimde taşımak için ortaya koyduğumuz “insan odaklı yönetim” ve “vizyoner belediyecilik” anlayışı ile akıp geçen zamana ve bizlere engel koyan  corona virüs karşı mücadele verdik ve Bu salgına rağmen  eserler zincirimize yeni halkalar eklemek adına adeta kendimizle yarıştık. Bu yaklaşımla herkesin yaşamaktan mutlu olduğu ve ait olmaktan dolayı iftihar ettiği bir şehir kurmayı ve gelecek nesillere aktarmayı hedefledik.
Kalpler ve gönüller kazanmanın her şeyden üstün olduğuna inandık. Her vesile ile bir ve beraber olmanın en büyük güç olduğunu hiçbir zaman unutmadık. Saygıdeğer hemşehrilerimizle gönül bağımızı hiç koparmadık.
Temel belediyecilik yatırımlarında daha önce görülmemiş bir performans ortaya koyarken, hep birlikte Pasinler’in yıllarca ötelenmiş sorunlarına köklü çözümler ürettik. Diğer yandan sosyal belediyecilik uygulamalarında; Termal turizm başta olmak üzere,kültür-sanat, gençlik, spor, sağlık, eğitim  ve eğitime verdiğimiz desteklerle şehre vizyon kazandıran adımları kararlılıkla attık. Geleceğimizin teminatı gençlerimizi ve çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak her zaman önceliğimiz oldu.
Herkesin gıpta ile izlediği ve bir çoğu Pasinler’de ;kitaplara, ciltlere sığmayacak yeni termal  eserleri şehrimize hep birlikte kazandırdık. Geldiğimiz noktada, Türkiye çapında takip edilen, bilinen ve örnek alınan bir belediye olmakla iftihar ediyoruz. Şehrin hafızasında yıllar sonra dahi hatırlanacak muazzam değişim, gelişim ve modernleşmenin hikayesini, bizden destek ve güvenini esirgemeyen, her zaman yanımızda olan Sayın Cumhurbaşkanımıza, siz değerli hemşehrilerimize, Erzurum Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen Beyefendiye   ithaf ediyoruz.
Şimdi yeni bir dönemin arefesindeyiz; Allah’a şükürler olsun başımızın en büyük müsibeti olan corona virüs illetinin sıkıntısından kurtuluyoruz., dün, bugün olduğu gibi görev süresi boyunca sizlere hizmet yolunda azim ve heyecanla, gece gündüz demeden koşmaya devam edeceğiz.  İki yılı aşkın görev süremizde meydana getirdiğimiz hizmet ve eserlerin çok daha fazlasını sizlerin hizmetinize sunacağımızı bilmenizi istiyorum.
Rabbim nasip ettiği sürece sizler için yeni eserler ve hizmetler üretmeye, şehrimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya, yeni hayaller kurmaya ve hayallerimizi birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

  SEVGİLİ HASANKALE’Lİ HEMŞEHRİLERİMİZ  BİRLİKTE BAŞARDIK BAŞARMAYA DEVAM EDECEĞİZ.  BURADA VEFAT EDENLERE ALLAH’TAN RAHMET, HASTALARA ŞİFA KALAN HEMŞEHRİLERİMİZEDE UZUN VE SAĞLIKLI ÖMÜRLER DİLİYORUM.