Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

VETERİNER HEKİM ALKAN CAN DOSTLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM

Veteriner Hekim Ahmet Metin Alkan ve Personel arkadaşları tarafından Bursa’nın Gürsu ilçesinde sahipsiz sokak hayvanlarının bulunduğu bölgelere ve noktalara mama bırakıldı.

Enver GÜLER

BURSA / Canvet  kliniği  veteriner hekimi  Ahmet Metin Alkan’ın gözetiminde arkadaşları ile birlikte, Gürsu Dişkaya , İpekyolu, merkez ve kırsal mahallelerde yaşayan sahipsiz sokak hayvanlarının beslenebilmelerine yönelik gıda malzemeleri  ve mama dağıtımında bulunuldu.

Kuru kedi ve köpek maması ile etli kemiklerden oluşan mamalar sahipsiz sokak hayvanlarının yaşadığı bölgelere bırakılırken, vatandaşlardan da sahipsiz hayvanlar için bir kap mama ile bir kap su desteğinde bulunmaları istendi.

Yıllardır Başlatılan bu çalışma; minik dostların yaşama tutunabilmelerine katkı olarak değerlendirilirken, her canlının yaşam hakkı olduğu bir kez daha hatırlatıldı.

Veteriner Hekim Ahmet Metin Alkan konuyla ilgil olarak muhabirimize “Hiçbir zaman sahipsiz hayvanlarımızı asla unutmuyoruz.  Zaman zaman Aralıklarla giderek Sevimli Patilerimize mama ve su bırakıyor.  Veteriner Hekim Ahmet Metin Alkan ve Canvet kliniği personeli olarak can dostlarımızın bu süreçte mağdur olmamaları için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.