Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

PASİNLER’DE KİLİTTAŞI YAPIMI

Erzurum’un Pasinler ilçesinde yaz çalışma sezonunun başlamasıyla birlikte Pasinler Belediyesi yol yapım çalışmalarına ağırlık verdi.

REFİK TEKİN / ENVER GÜLER

HABER HAKİMİYET - Dört koldan mahalle ve sokak yollarını yapmak için çalışma yürüten Pasinler belediye Başkanı Ahmet Dölekli  , ilçedeki tüm sokak ve mahalleleri kilit parke taşıyla döşemek için çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Mahalle ve sokak aralarında Kilit taşı yapımını sürdüren belediye ekipleri, ilk olarak çalışmalara mahalle  ve ara sokaklarından başladı.

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli Gazetemize yaptığı açıklamada,  her yıl olduğu gibi bu yılda yol ve kilit taşı  çalışmalarına ağırlık verileceğini belirtildi. Kışın tahribat gören yolların tamiratlarının sürdürüldüğünü belirtti.

Başkan Dölekli "Yol medeniyettir düsturu ile gönülden gönüle yollar inşa eden Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sekmen baniliğinde, EBB Fen İşleri ekiplerince Demirdöven Mahallemize gerçekleştirilen paket taş yol yapım faaliyetlerini yerinde inceledik. Efsane Başkanımız ağabeyim sayın Mehmet Sekmen'in  ilçemize vermiş olduğu desteklerinden dolayı şahsım ve ilçem adına sonsuz teşekkür ediyorum." dedi


GÜNDEM

GÜNDEM Haberleri
Anahtar Kelimeler: PASİNLER’ KİLİTTAŞI YAPIMI