Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Pasinler Belediye Başkanı Dölekli'nin Ramazan mesajı:

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli; rahmet, mağfiret, bolluk ve bereket ayı olan mübarek Ramazan günlerini Pasinler’de  en iyi şekilde değerlendirmek için Pasinler Belediyesi olarak her türlü hazırlığı yaptıklarını söyledi.

“Birlik ve beraberlik günlerindeyiz”

 REFİK TEKİN / ENVER GÜLER

PASİNLER / UHA - Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, Ramazan ayının milli birlik ve beraberliğin zirve yaptığı günler olduğunu belirterek “Allah’a olan kulluk şuurunun derinden hissedildiği, milli birlik ve beraberliğimizin zirveye çıktığı Ramazan ayı, İslam Alemine, Türk Dünyasına ve Hasankale’li hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

 Ramazan ayında, oruç ibadetinin yanında yardımlaşma ve dayanışmanın da ön plana çıktığına dikkat çeken Başkan Dölekli; nefislerimizi terbiye etme fırsatının iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

 “RAHMET VE BAĞIŞLANMA AYINDAYIZ”

 Ramazanın rahmet ve bağışlanma ayı olduğuna dikkat çeken Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, yayınladığı mesajda şunları söyledi:“11 ayın sultanı Ramazan ayını bir kere daha yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Ramazan, İslâm’ın rahmetle yoğrulmuş adaletini, bilgi ve hikmetle bütünleşmiş ahlâkını bütün insanlığa gösteren bir aydır. Ramazan ayı Müslümanların Allah’ı idrak ettikleri, kendilerine rızık olarak verilen şeyleri paylaştıkları bir aydır.  Bu mübarek ay, oruç ibadetinin yanı sıra yardımlaşma ve dayanışma duygusunu da ön plana çıkarmaktadır.”

 Bir feyiz, rahmet, mağfiret, bolluk ve bereket mevsimi olan mübarek günleri Pasinler’de de  en iyi şekilde değerlendirmek için Belediye olarak her türlü hazırlıklarını yaptıklarını söyleyen Başkan Dölekli, huzur içinde Ramazan ayı geçirilmesini diledi.