Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Bursa Keles'te “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme” toplantısı

Bursa’nın Keles ilçesinde “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme” toplantısı Kaymakam Kübra Teymur'un başkanlığında yapıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk koordinasyonunda telekonferans yoluyla 81 ilde eş zamanlı olarak “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme” toplantısı gerçekleştirildi.

Bursa’nın Keles ilçesindede Kaymakam Kübra Teymur Başkanlığında Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Keskin, Cumhuriyet Savcısı Osman Baturay Teymur, Hakim Zeynep Esin Boz, Keles Kadınları Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hatice Yıldız ve kamu kurum daire amirlerinin katılımıyla Kaymakamlık toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda Aile içi ve kadına yönelik şiddete neden olan ekonomik, sosyal, psikolojik, kültürel gibi risk artırıcı faktörlerin ilçe bazında değerlendirmesi, söz konusu risk artırıcı faktörlere karşı mücadele de alınacak önlemler değerlendirildi.