Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Başkan Dölekli ‘den Ramazan Bayramı Mesajı

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı

REFİK TEKİN / ENVER GÜLER

ERZURUM - Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Sevinç ve mutluluğun paylaşıldığı, toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramı’nı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.
 Hepimiz için büyük anlam taşıyan bayramlar; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı, millet olma şuurunun kuvvetlenerek daha yoğun yaşandığı istisnai günlerdir. Bu kutsal günleri fırsat bilerek, ulusal birlik ve beraberliğimizi her koşulda korumalı, iyiye ve güzele yönelmeli, çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü benimsemeli, gönül ve ruh birliği içinde hareket ederek birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle; başta kahraman şehit ve gazilerimizin aileleri olmak üzere tüm İslam Alemi’nin Hemşehrilerimin ve mesai arkadaşlarımın mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, kardeşliğimizin daha da güçlenerek barış, sevgi ve hoşgörünün egemen olduğu bir dünyaya vesile olmasını diliyorum.” dedi.