Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Alesaa’nın Hedefi Çok Büyük

Ailesinin 10 yıl önce kurduğu Anesa Tekstille tekstil piyasasının içine giren S. Aleyna İlki arkadaşı Asena Aras ile birlikte bir marka çıkartmaya karar verdi.

HAKAN AKIN 

Ailesinin 10 yıl önce kurduğu Anesa Tekstille tekstil piyasasının içine giren S. Aleyna İlki arkadaşı Asena Aras ile birlikte bir marka çıkartmaya karar verdi. Aleyna İlki hedeflerinin çok büyük olduğunu ifade etti.

Bahçelievler Yenibosna’da faaliyet gösteren Tekstil firmasını arkadaşı Asena Aras ile işletmeye devam eden Aleyna İlki, amaçlarının daha da büyümek olduğunu vurgulayarak, “Firmamız kuruluşundan bugüne kadar sektördeki gelişmeleri yakından takip etmiş, bu gelişmeler doğrultusunda hem kapasitesini hem de kalitesini artırmıştır.

Firmamız geniş üretim yelpazesi ve Ar-Ge’si sayesinde gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenilemektedir” şeklinde konuştu.

Aleyna İlki, arkadaşı Asena Aras ile beraber Anesa Tekstili işletmesine, Alesaa olarak devam ettiklerini belirterek, “Müşteri odaklı üretim ve satış anlayışını benimseyen firmamız bu ilkeler doğrultusunda üretimin her basamağından, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı müşteri istekleri doğrultusunda da titizlikle kontrol etmekte ve yürütmektedir” dedi. Aleyna İlki, “Yaklaşık iki aydır bu sektörün içindeyiz. Yenibosna’da bulunan işletmemizde, çizimlerimiz tamamen bana ait ve gerçekten göz kamaştırıcı. Titiz çalışmamız sonucu ortaya kaliteli ürünler çıkıyor. Bunun için hedefimizi büyüttük. Yurtdışına ihracatımızı artırıyoruz. Artırmaya devam edeceğiz. Çalışanlarımız konusunda uzman arkadaşlar. Daha çok genciz, Amacımız ve hedefimiz çok büyük. Birlikte çıktığımız bu yolda Asena ile daha da büyüyeceğiz.


EKONOMİ

EKONOMİ Haberleri
Anahtar Kelimeler: Alesaa’ Hedefi Büyük